Havayolu Taşımacılığında DFD

Dfd lojistik, müşterilerinin her türlü taşımacılık talebine, en ideal çözümü sunma ilkesini benimsemiştir. Bu bağlamda havayolu taşımacılığı, denizyolu ve karayolu taşımacılığı gibi taşımacılık çözümlerinde tamamlayıcı rol oynamaktadır..

Sahip olduğumuz WCA üyeliği sayesinde tüm dünyayı kapsayan geniş acente ağı ve önemli havayolu şirketleriyle yaptığı özel anlaşmalarla, 180 ülkede, 750 şehirde, 4000’e yakın lokasyonda müşterilerine hava taşımacılığında en kaliteli hizmeti en uygun maliyete sunmak için çalışmaktadır.

Mükemmellik Mümkün

DFD Lojistik olarak hava taşımacılığının gerektirdiği hızlı hizmeti sağlamak için, operasyonel mükemmelliği ön planda tutmaktadır. Geniş acenta ağı ve yerleşik lokasyonlarıyla, dünyanın tüm havalimanlarına ürünleri ulaştıracak farklı çözümler sunmaktadır. Sadece havalimanından havalimanına değil; kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya ve kapıdan kapıya olmak üzere farklı hizmet seçeneklerinin yanında, transit yükleme hizmeti ve iki ülke arasında gerçekleşen cross taşımacılık hizmetlerini de vermektedir. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hava taşımacılığıyla entegre depolama, elleçleme, dağıtım, gümrükleme, paletleme ve sigorta gibi hizmetler de sunmaktadır