Yenilikçi yapımız ile sektörde büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

DFD Lojistik Hizmetler San ve Tic A.Ş., 2008 yılında; sektörüne yeni bir bakış getirmeyi hedefleyerek kurulan, sektörel bilgi birikimi ve yenilikçi çalışanlarıyla müşterilerine kusursuz hizmet sunmayı amaç edinmiş bir Türk lojistik firmasıdır. Sürekli değişim içerisinde bulunan uluslararası pazarları genç ve dinamik kadrosu ile yakından izleyen DFD Lojistik, müşterilerine ithalat ve ihracatın birbirinden ayrılmaz bölümleri olan uluslararası taşımacılık, yurt için dağıtım ve lojistik alanlarında hizmet vermektedir. 2011 yılı itibariyle firmamız; 180 ülkede, 750 şehirde, 4000 kadar acenteden oluşan WCA üyeliği sayesinde de geniş bir perspektif ile müşterilerine çözüm sunabilmektedir. Hızlı ve doğru bilgi akışı, çözüm odaklı, rasyonel ve net uygulamalar ile doğru ve zamanında bilgilendirme şirketimizin temel politikasıdır. Şirket ana merkezimizde, diğer ofis ve alt birimlerimizde çalışan eğitimli ekibimizle, DFD Lojistik olarak kaliteyi ve güvenilirliği ilke edinmiş bir aileyiz.

Vizyonumuz

We want to be the most customer focused global provider of freight forwarding and logistics solutions – a trusted, valued and respected partner.

Misyonumuz

We leverage our global presence and competence in Air and Ocean Freight by collaborating with our customers to unlock value in their supply chains.

Değerlerimiz

The Morz values are more than just words and definitions; they are the core of our daily business. For each of us, the challenge is not be simply believing in our values.

Alternatif Taşıma

DFD Lojistik, Dünyanın önde gelen armatör firmalar ile yapmış olduğu genel yıllık anlaşmaları ve konusunda tecrübeli uzman kadrosu ile müşterilerine dünyada herhangi bir noktadan diğer bir nokta arasında hızlı, düzenli bir çok alternatifli denizyolu taşıma hizmeti sunmaktadır.